14 września 2020
Kochani Już od poniedziałku startujemy do nowych miast Zapraszamy do składnia zamówień wszystkich Fit Maniaków dobrej kuchni Obsługujemy już: Szczecin, Gorzów, Zieloną Górę, Poznań, Warszawę, Łódź Składajcie zamówienia już dziś
02 lipca 2019
Kochani🤗Pierwszy rok za nami ...🎉🎊Bardzo dziękujemy.♥️Ogłaszamy konkurs z okazji urodzin:Pierwsze 5 osób które zostawią komentarz pod pod postem otrzymają darmowy dzień cateringu🎁Do końca tygodnia -20% na wszystkie plany żywieniowe kod

Dania które znajdziesz w naszych dietach:

Wybierz plan dla siebie

 

 

 

 

To bardzo proste, możesz zamówić dzień próbny diety z dostawą do domu lub przyjść do nas, spróbować i samemu podjąć decyzję.
 

Zamów online, na miejscu lub przez telefon

 

 

 

Wygodnie złóż zamówienie na dietę z dowozem online. Jeśli nie wiesz jaki plan wybrać, skorzystaj z pomocy online lub zadzwoń do nas.

Dostawa

 

 

 

 

 

Dostarczmy nasze świeże posiłki pod wskazany przez Ciebie adres..

Poznań i okolice między godziną 18 a 23.

Pozostałe miejscowości w godzinach między 3 a 7 rano.

Osiągnij swój cel

 

 

 

 

 

Dzięki naszym posiłkom, zdrowo i ze smakiem schudniesz, przytyjesz lub zachowasz swoją wagę.

Aktualności:

Sprawdź szczegóły

Zamawiam

Dietetyczny catering.

Dobra dieta fit to skrupulatnie dobrany plan żywieniowy połączony z odpowiednią aktywnością fizyczną. Tylko u nas masz możliwość spróbowania na miejscu posiłku, które oferuje w danym dniu nasza dieta pudełkowa. Zapewniamy dobry catering na najwyższym poziomie, zróżnicowany pod względem smakowym i dopasowany do oczekiwań naszych klientów. Nasz Catering dietetyczny obejmuje Poznań, Warszawę, Łódź, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Zieloną Górę. Spróbuj naszych potraw i zobacz, jak wygląda dieta z dostawą do domu.

Fit-Owsiana to dietetyczny catering, który dostarcza świeże potrawy do klientów na terenie Poznania, Warszawy, Łodzi, Gorzowa Wielkopolskiego, Szczecina, Zielonej Góry. Przygotowujemy dobry catering dla szkół i firm, gdzie zawsze uwzględniamy nietolerancje pokarmowe. Nasza dieta na dowóz to zdrowe i dobre posiłki, które smakują każdemu. Naszą specjalnością jest dietetyczny catering – klienci coraz chętniej wybierają dietę na dowóz. Oferowana przez nas dieta pudełkowa rozwiązuje problem liczenia kalorii, a dieta z dostawą do domu zapewnia wygodę.

 

Proponowany przez nas catering dietetyczny dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Posiłki dobierane są do potrzeb naszych klientów, dlatego nasz fit catering to świetna opcja dla osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy, lub uprawiających aktywnie sport. Jeśli interesuje Cię dieta z dowozem, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Oblicz dzienne zapotrzebowanie kaloryczne

Dzienne zapotrzebowanie obliczane jest na podstawie wskaźnika BMR, który określa minimalną ilość kalorii niezbędną do podstawowego funkcjonowania organizmu oraz aktywności fizycznej i oczekiwanego celu.
Płeć
Waga
kg
Wzrost
cm
Wiek
lat
Znikoma - brak ćwiczeń, typowe codzienne funkcjonowanie, szkoła, praca biurowa lub siedząca
Umiarkowana - nieco bardziej wymagająca praca, większy wysiłek 1-2 razy w tygodniu, lekkie ćwiczenia, prace domowe, bieganie, marsze, rower
Regularna - średni wysiłek w pracy, ćwiczenia 2 razy w tygodniu
Ponadprzeciętna - ćwiczenia 3 razy w tygodniu, częsty wysiłek
Ciężka - ćwiczenia 3-5 razy w tygodniu, ciężka praca, zawodowy sport
Po za utrzymaniem wagi możesz też chcieć schudnać lub przytyć, wtedy do wyniku zostanie dodane lub odjęte zalecane 300 kcal.

Jedz zdrowo

o każdej

porze

dnia

i w każdym

miejscu

 

 

 

Dieta bez

wyrzeczeń

i wyrzutów

sumienia

 

 


 

 

 

Dbaj o formę

osiągnij

upragniony

cel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Catering na miarę Twoich potrzeb...

Catering na miarę Twoich potrzeb...

logo Fit Owsiana

Created with WebWave CMS

Skontaktuj się z nami:

pn-sob 8-19

tel.: 883 100 757

Nr konta 49 1050 1520 1000 0092 5762 7274

 

email: kontakt@fitowsiana.pl

 

adres: Catering Dietetyczny Fit Owsiana,

Sobieskiego 100A,  62-030 Luboń

 

lub skorzystaj z formularza kontaktowego

klikając w poniższy link:

Kontakt