Menu

     

Poniedziałek

Wtorek

Środa

 

 

 

ŚNIADANIE 07:00

 

 

 

Dyniowa jaglanka z imbirem i rodzynkami

Pomidorowe naleśniki z serkiem, oliwkami i rukolą

Tortilla gyros

 

 

 

DRUGIE ŚNIADANIE 10:30

 

 

 

Krem pomidorowy z słonecznikiem

Smoothie brzoskwinia mango banan

Krem ziemniaczano porowy

 

 

 

OBIAD 12:30

 

 

 

Indyk z musztardowym puree i ogórkiem szwedzkim

Gulasz wieprzowy z grzybami i kaszą jęczmienną

Kurczak w marynacie z sosu sojowego z makaronem ryżowym

 

 

 

PODWIECZOREK 16:00

 

 

 

Budyń czekoladowy z sosem waniliowym

Sałatka z gruszką, lazurem, melonem i sosem balsamico

Tapioka z owocami

 

 

 

KOLACJA 19:00

 

 

 

Jajecznica z kurkami

Spaghetti ala carbonara

Zapiekanka farmerska

 

 

 

 

*z uwagi na różną dostępność niektórych produktów, menu może ulec zmianie.

Menu

             

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

 

 

 

 

 

 

 

ŚNIADANIE 07:00

 

 

 

 

 

 

 

Omlet z pomidorowo-szpinakowym serkiem

Czekoladowa owsianka z truskawkami

Domowa granola z wiśniami na jogurcie

Kanapki z serkiem rzodkiewkowym

Jaglanka cynamonowa z powidłami

Naleśniki z ziołowym serkiem

Kanapka z awokado

 

 

 

 

 

 

 

DRUGIE ŚNIADANIE 10:30

 

 

 

 

 

 

 

Krem z pieczarek ze szczypiorkiem

Kasza kuskus z warzywami

Sałatka grecka z fetą

Zupa dyniowa z chilli

Koktajl orzechowy

Kaszotto grzybowe z rozmarynem

Zielone smoothie z bananem

 

 

 

 

 

 

 

OBIAD 12:30

 

 

 

 

 

 

 

Polędwiczki wieprzowe w sosie kurkowym z kaszą gryczaną i buraczkami

Spaghetti po bolońsku

Pieczone udko z kurczaka z puree z ziemniaków i fasolka szparagowa

Schab souvlaki z czerwonym ryżem, Sos tzatziki

Pieczony dorsz z sosem greckim i ryżem

Klopsy z łopatki w sosie pomidorowym z makaronem i brokułami

Indyjska zapiekanka ryżowa z indykiem i soczewicą

 

 

 

 

 

 

 

PODWIECZOREK 16:00

 

 

 

 

 

 

 

Panna cotta z jagodami

Smoothie arbuzowo-malinowe

Tiramisu fit

Brownie z czerwonej fasoli z wiórkami kokosowymi

Krem z gruszki i pieruszki

Bananowy budyń jaglany z mango

Kisiel żurawinowy z puddingiem chia

 

 

 

 

 

 

 

KOLACJA 19:00

 

 

 

 

 

 

 

Pieczone warzywa korzeniowe z sosem orzechowym i sezamem

Pasta z makreli z chlebem

Warzywny kociołek

Sałatka makaronowa, Sos pietruszkowy

Pieczona ciecierzyca w ziołach z sałatką

Burrito z wołowiną

Sałatka ze szpinaku i pomidorów

 

 

Menu

             

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

 

 

 

 

 

 

 

ŚNIADANIE 07:00

 

 

 

 

 

 

 

Omlet z pomidorowo-szpinakowym serkiem

Czekoladowa owsianka z truskawkami

Domowa granola z wiśniami na jogurcie

Kanapki z serkiem rzodkiewkowym

Jaglanka cynamonowa z powidłami

Naleśniki z ziołowym serkiem

Kanapka z awokado

 

 

 

 

 

 

 

DRUGIE ŚNIADANIE 10:30

 

 

 

 

 

 

 

Krem z pieczarek ze szczypiorkiem

Kasza kuskus z warzywami

Sałatka grecka z fetą

Zupa dyniowa z chilli

Koktajl orzechowy

Kaszotto grzybowe z rozmarynem

Zielone smoothie z bananem

 

 

 

 

 

 

 

OBIAD 12:30

 

 

 

 

 

 

 

Polędwiczki wieprzowe w sosie kurkowym z kaszą gryczaną i buraczkami

Spaghetti po bolońsku

Pieczone udko z kurczaka z puree z ziemniaków i fasolka szparagowa

Schab souvlaki z czerwonym ryżem, Sos tzatziki

Pieczony dorsz z sosem greckim i ryżem

Klopsy z łopatki w sosie pomidorowym z makaronem i brokułami

Indyjska zapiekanka ryżowa z indykiem i soczewicą

 

 

 

 

 

 

 

PODWIECZOREK 16:00

 

 

 

 

 

 

 

Panna cotta z jagodami

Smoothie arbuzowo-malinowe

Tiramisu fit

Brownie z czerwonej fasoli z wiórkami kokosowymi

Krem z gruszki i pieruszki

Bananowy budyń jaglany z mango

Kisiel żurawinowy z puddingiem chia

 

 

 

 

 

 

 

KOLACJA 19:00

 

 

 

 

 

 

 

Pieczone warzywa korzeniowe z sosem orzechowym i sezamem

Pasta z makreli z chlebem

Warzywny kociołek

Sałatka makaronowa, Sos pietruszkowy

Pieczona ciecierzyca w ziołach z sałatką

Burrito z wołowiną

Sałatka ze szpinaku i pomidorów

 

 

*z uwagi na różną dostępność niektórych produktów, menu może ulec zmianie.

Menu

             

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

 

 

 

 

 

 

 

ŚNIADANIE 07:00

Omlety z orzechowym serkiem w sosie truskawkowym
Kanapki z pieczonym schabem i paprykową pastą
Sticky rice z musem mango
Placuszki kukurydziane z ziołowym serkiem
Owsianka z sosem malinowym
Czekoladowe naleśniki waniliowym serkiem
Tofucznica z pomidorami

DRUGIE ŚNIADANIE 10:30

Caprese z pieczywem chrupkim
Krem brokułowy ze słonecznikiem
Serek wiejski z pomidorami i czarnuszką
Baton z bakaliami
Smoothie z zielonych owoców z yerba mate
Zupa dyniowa z curry
Sałatka z ciecierzycy

OBIAD 12:30

Duszona wołowina z pieczarkami
Buraczane tagiatelle z romanesco
Pieczone udko z kurczaka z opiekanymi ziemniaczkami, Surówka colesław
Meatballs w sosie pomidorowym z pełnoziarnistym penne
Rybne gołąbki w sosie pieczarkowym
Kurczak satay z ryżem, Surówka z kapusty pekińskiej
Wieprzowina po chińsku

PODWIECZOREK 16:00

Chia pudding z kiwi
Brownie z sosem wiśniowym
Cytrynowe jaglane muffiny
Krem chrzanowy
Granola z porzeczkowym jogurtem
Mini serniczki z płatkami owsianymi
Kisiel malinowy z migdałami

KOLACJA 19:00

Makaronowa zapiekanka z marchewką
Orzeźwiająca sałatka z grejpfrutem, sos winegret
Biryani z soczewicą i marchewką
Quinoa po meksykańsku
Kanapki z kurkową pastą
Pizza na otrębowym spodzie
Pasztet warzywny z pieczywem chrupkim

Menu

     

Poniedziałek

Wtorek

Środa

 

 

 

ŚNIADANIE 07:00

Naleśniki z bananowo-orzechowym serkiem w truskawkowym sosie
Kanapki z jajeczną pastą i ogórkiem kiszonym
Czekoladowa owsianka w sosie śliwkowym

DRUGIE ŚNIADANIE 10:30

Paprykowy hummus z warzywami
Shake waniliowo-czekoladowy
Marchewkowe placuszki z dipem koperkowym

OBIAD 12:30

Polędwiczki wieprzowe z warzywami w sosie hoisin, Orientalny colesław,
Chilli con carne z wołowiną
Pieczeń rzymska z puree ziemniaczanym w sosie pomidorowym, sałatka szwedzka

PODWIECZOREK 16:00

Warstwowy deser jaglany
Aksamitny krem z pieczonych buraków
Ciastko niespodzianka

KOLACJA 19:00

Soba z warzywami
Sałatka grecka z serem pasterskim, sos winegret
Hawajski ryż

Menu

   

Czwartek

Piątek

 

 

ŚNIADANIE 07:00

Omlet z sałatką warzywną
Kaszka manna z sosem truskawkowym

DRUGIE ŚNIADANIE 10:30

Minestrone z pepitkami
Smoothie jabłkowo-bananowe z siemieniem lnianym

OBIAD 12:30

Nuggetsy z kurczaka w płatkach kukurydzianych z frytkami z batatów, Sos BBQ , Surówka z kapusty włoskiej
Łosoś w sosie pomarańczowym z żółtym ryżem

PODWIECZOREK 16:00

Tiramisu z jagodami
Śliwkowe kulki mocy

KOLACJA 19:00

Sałatka z grejpfrutem i orzechami nerkowca, Sos orzechowy
Makaron zapiekany w serze

Menu (14.08 - 20.09)

   

Poniedziałek

Wtorek

 

 

ŚNIADANIE 07:00

Czekoladowo-waniliowy budyń jaglany
Frittata z fasolką szparagową i suszonymi pomidorami

DRUGIE ŚNIADANIE 10:30

Krem z pieczonej gruszki i pietruszki
Smoothie morelowe

OBIAD 12:30

Kotlety drobiowe z zielonym groszkiem z łódeczkami z ziemniaków i surówką z marchewki i jabłka
Orecchiette z indykiem, jarmużem i prażonym słonecznikiem 

PODWIECZOREK 16:00

Kawowy jogurt na malinowym spodzie
Racuchy z musem jabłkowo-cynamonowym

KOLACJA 19:00

Gołąbki z cukinią i ryżem
Komosa ryżowa z kalafiorem, pieczoną ciecierzycą i oliwą koperkową
 
 

Menu

   

Środa

Czwartek

 

 

ŚNIADANIE 07:00

Placuszki bananowo-kokosowe z czekoladą i jagodami
Jajka zapiekane w marchewkowych koszyczkach

DRUGIE ŚNIADANIE 10:30

Pasta z zielonego groszku ze słupkami warzywnymi
Smoothie dyniowo-brzoskwiniowe z imbirem

OBIAD 12:30

Gyros z fit frytkami, sosem czosnkowym i surówką z kapusty pekińskiej 
Makaron ryżowy z krewetkami w sosie teryiaki

PODWIECZOREK 16:00

Fit ciasto
Mus czekoladowy na bazie awokado, espresso, banana i kakao

KOLACJA 19:00

Sałatka grecka
Sałatka z grejpfrutem i orzechami nerkowca

Menu

     

Piątek

Sobota

Niedziela

 

 

 

ŚNIADANIE 07:00

Śniadaniowe babeczki owsiane
Jajecznica z suszonymi pomidorami i bazylią
Owsianka bounty z malinami

DRUGIE ŚNIADANIE 10:30

Krem z kalafiora z parmezanem
Rubinowy koktajl 
Zupa brokułowa

OBIAD 12:30

Dorsz z kaszą pęczak w mleczku kokosowym
Indyk duszony ze śliwkami na ryżu brązowym, surówka z marchewki
Tagliatelle z indykiem i brokułem w sosie mango-chili

PODWIECZOREK 16:00

Murzynek z cukinii
Sałatka z serem camembert i winogronem
Pieczone gruszki z sosem orzechowym 

KOLACJA 19:00

Stir-fry warzywny z makaronem soba
Placki kukurydziane w meksykańskim stylu
Chlebek cukiniowy z pastą z ciecierzycy i papryki

 

 

 

 

 

 

*z uwagi na różną dostępność niektórych produktów, menu może ulec zmianie.

Catering na miarę Twoich potrzeb...

Catering na miarę Twoich potrzeb...