Created with WebWave CMS

Skontaktuj się z nami:

 

pn-sob 8-19

tel.: 883 100 757

Nr konta 49 1050 1520 1000 0092 5762 7274

 

e-mail: kontakt@fitowsiana.pl

 

adres: Catering Dietetyczny Fit Owsiana,

Sobieskiego 100A,  62-030 Luboń

 

lub skorzystaj z formularza kontaktowego

klikając w poniższy link:

Kontakt

Polityka prywatności

Nasz Team tworzą eksperci. Dzięki doświadczeniu które posiadamy co dzień czuwamy nad właściwym przebiegiem Twojej diety, przez cały czas jej trwania. Idealnie skomponowane dania, przyrządzane przez naszego doświadczonego Szefa Kuchni w połączeniu z dokładnym wyważeniem kaloryczności posiłków pomogą osiągnąć Tobie marzenia o piękniej 

Fit Owsiana to nie tylko catering dietetyczny, ale również catering eventowy. Wyśmienite menu, które uświetni każdą

sylwetce i dobrym samopoczuciu. Chcemy abyś nie kojarzył diety z wyrzeczeniami, wielogodzinnym przyrządzaniem dietetycznych potraw, liczeniem kalorii. Zrobimy to za Ciebie.

Twój sukces jest naszym sukcesem.

Masz pytania?

 

Jeśli masz wątpliwości, który plan dietetyczny będzie dla Ciebie odpowiedni ...

 

Napisz do nas lub zadzwoń, nasi specjaliści pomogą w doborze idealnej diety dla Ciebie.

Fit Owsiana to catering dietetyczny stworzony z pasji do zdrowego stylu życia. Cenimy Twój czas, dlatego każdego dnia nasze posiłki trafiają do Twojego domu, biura, firmy, abyś mógł regularnie spożywać zbilansowaną i prawidłowo skomponowaną zdrową dietę. Idea którą się kierujemy przy układaniu naszych kompleksowych programów żywieniowych jest chęć zabrania Cię w podroż kulinarną pełną różnorodnych smaków najwyższej jakości.

 

Chcemy zwrócić uwagę jak ważną rolę w naszym życiu pełnią zdrowe, zbilansowane posiłki z wysokiej jakości produktów. Nieregularne jedzenie, tłuste potrawy, fast foody , jedzenie w biegu szkodzą naszemu zdrowiu. Wszelkie niedobory witamin i substancji odżywczych, oraz stres są bardzo częstą przyczyną wielu chorób.

Spożywanie zbilansowanych i regularnych posiłków ma kluczowy wpływ na naszą wagę, zdrowy wygląd, oraz dobre samopoczucie.

"Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem"

 

Hipokrates

Nasz Team tworzą eksperci. Dzięki doświadczeniu które posiadamy co dzień czuwamy nad właściwym przebiegiem Twojej diety, przez cały czas jej trwania. Idealnie skomponowane dania, przyrządzane przez naszego doświadczonego Szefa Kuchni w połączeniu z dokładnym wyważeniem kaloryczności posiłków pomogą osiągnąć Tobie marzenia o piękniej sylwetce i dobrym samopoczuciu. Chcemy abyś nie kojarzył diety z wyrzeczeniami, wielogodzinnym przyrządzaniem dietetycznych potraw, liczeniem kalorii. Zrobimy to za Ciebie. Twój sukces jest naszym sukcesem. Każdy klient jest traktowany indywidualne. Bierzemy pod uwagę listy produktów nietolerowanych, Komponujemy posiłki, tak aby dieta nie była przykrym doświadczeniem a przyjemnością.

Fit Owsiana to również catering okolicznościowy. Wyśmienite menu, które uświetni każdą uroczystość, idealnie sprawdzi się podczas rodzinnych przyjęć, wesel, komunii czy chrzcin. Gwarantujemy profesjonalną obsługę dla firm, urzędów, instytucji. Wiemy jak ważne jest dobranie odpowiedniego poczęstunku do charakteru planowanego wydarzenia. 

Skontaktuj się z nami, powiedz czego potrzebujesz, a my przygotujemy niezobowiązującą ofertę.

 Zamów

Catering tworzony z pasją do jedzenia i szacunkiem do jakości

Zamów